X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

رئیس جمهور بر توزیع عادلانه تسهیلات ارزان قیمت در استانها تأکید کرد و از افزایش سهم استان خراسان شمالی و شهرستان فاروج خبر داد. به گزارش خبرنگار اعزامی "مهر" به خراسان شمالی، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ظهر روز چهارشنبه ۱۱ مرداد با حضور در شهرستان فاروج در جمع مردم این شهر به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع مردم فاروج گفت:

سلام خدا بر دستان زحمتکش کشاورزان فاروج.


احمدی نژاد سپس به جنایات رژیم صهیونیستی در لبنان اشاره کرد و افزود: صحنه لبنان صحنه رویارویی خداپرستان و شیطان پرستان است. امروز حزب الله پرچم برافراشته وجدان بیدار ملت هاست و درجبهه شیطان بزرگ، انسان هایی قدرت پرست و خودخواه مال پرست هستند. انسان هایی که برای رسیدن به هدف مادی از هیچ جنایتی خودداری نمی کنند. وی همچنین آمریکا را به عنوان رهبر و طراح این جنایات و جنایت رژیم صهیونیستی را لکه ننگ سیاه تاریخ این کشورها توصیف کرد و گفت: در صحنه لبنان نهایت حقوق بشر و دموکراسی آنها دیده می شود. ریئس جمهور خطاب به صهیونیست ها و حامیان آنها گفت: از این آتشی که افروخته اید جز ننگ و ذلت و نکبت برداشت نخواهید کرد و خشم و کینه ملت ها از شما به اوج رسیده است. احمدی نژاد اظهار داشت: ملت ایران در صف مقدم پیروان خط توحید و عدالت خواهی و الگوی همه ملتهای آزاده و موحد است.


رئیس جمهور تأکید کرد: عدالت یعنی همه جای کشور با هم آباد شود. وی بر توزیع عادلانه تسهیلات ارزان قیمت در استانها تأکید کرد و از افزایش سهم استان خراسان شمالی و شهرستان فاروج خبر داد. وی گفت: حق باید بدون پارتی بازی و منت بین مردم تقسیم شود. رئیس جمهور در پایان سخنانش وعده داد یک ورزشگاه مخصوص دختران، یک ورزشگاه مخصوص پسران و یک دانشگاه در فاروج تأسیس شود.


برای دیدن تصاویر این سفر کلیک کنید